Fleur's

Profesjonalna marka

Dostosowana do potrzeb salonów i SPA

 

Ekspercki dotyk naszych kosmetologów i ich profesjonalna porada to najlepsza rekomendacja naszych kosmetyków. Fleur's jest przeznaczony dla profesjonalnych kosmetologów, a produkty trafiają wyłącznie do gabinetów kosmetycznych i spa.

Wszechstronne i innowacyjne menu zabiegowe

Fleur's to firma tworząca nowe trendy, która zawsze inspirowała się różnymi kulturami jednocześnie zachowując unikalną filozofię marki. Fleur's wie jak zmodyfikować tradycyjne rozwiązania i przekształcić je w innowacyjne zabiegi które są w zgodzie z nowoczesnymi gustami. Profesjonalne zabiegi z oferty Fleur's zawierają wyjątkowe techniki masażu i skupiają się na skuteczności i relaksie. Zabiegi Fleur's są równie przyjemne do wykonywania jak i otrzymywania, zapewniając widoczne kosmetyczne rezultaty i cudowną odskocznię od codzienności. Wśród różnorodnych zabiegów istnieje równowaga pomiędzy zabiegami na twarz, ciało i holistycznymi, dzięki czemu kosmetolodzy mogą tworzyć własne, atrakcyjne menu.

Produkty zaprojektowane do użytku profesjonalnego

W celu zapewnienia wła?ciwych rozwiązań dla profesjonalistów, Fleur's stworzył produkty specjalnie dla spa. Dozy, koncentracja aktywnych składników i sposoby stosowania spełniają wymagania skuteczności zabiegów.